Kunstroute Sparrenburg 3 en 4 november 2018

Zaterdag 10 maart 2018

Zaterdag 3 en zondag 4 november 2018 staat onze wijk in het teken van de vierjaarlijkse Kunstroute. Voor alweer de 4e keer kun je dat weekend een kijkje nemen achter de schermen bij  kunstenaars uit onze wijk.  De route voert langs beeldende kunst

in alle soorten en maten: van schilderkunst tot beeldhouwwerken, van fotografie tot hedendaagse kunst en lithografie. De kunstenaars zijn aanwezig om toelichting te geven op hun werk.
Meer informatie over deze editie en de deelnemende kunstenaars is in de zomer beschikbaar op de website.

Meedoen als kunstenaar?
Woon je in de wijk en wil je je werk exposeren voor bewoners uit Rosmalen en omstreken, dan ben je van harte welkom om mee te doen! Je kunt je tot 1 juni 2018 opgeven via info@sparrenburg.nl. Van alle deelnemers wordt een boekje samengesteld. Daarin staat een korte uitleg over je werk, je adres en de openingstijden tijdens het weekend.

Reacties